2014.10.08

Wyróżnienia dla Gaudium et Studium

Z przyjemnością informujemy, że Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium et Studium została po raz kolejny wyróżniona certyfikatem „Szkoła Godna Polecenia”, honorującym najlepiej zarządzane szkoły i instytucje w Polsce. Rada programowa przyznała naszej szkole wyróżnienie za europejski poziom nauczania, znakomitą, niezwykle bogatą ofertę edukacyjną, konsekwentną realizację misji i strategii rozwoju placówki oraz wzorcowy system zarządzania.

Zaszczytne wyróżnienie zostało przyznane naszej szkole przez Radę Programową, której przewodniczy prof. zw. dr hab. Tadeusz Mendel rektor Poznańskiej Wyższej Szkoły Biznesu, pod patronatem Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych, Poznańskiej Wyższej Szkole Biznesu oraz Biura Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu.

Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się 25 września 2014 r. w Auli Poznańskiej Wyższej Szkoły Biznesu w Poznaniu. Nominacja jest równoznaczna z zaproszeniem naszej szkoły do udziału w programie mającym na celu promowanie firmy, wspomaganie jej dalszego rozwoju oraz nowoczesnego i efektywnego zarządzania.

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność poinformować Państwa, iż w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego - FOX, sześcioro uczniów Gaudium et Studium uzyskało wynik dobry, który jest wynikiem wyróżnionym według kryteriów konkursu. Wysyłkę nagród i dyplomów organizator przewiduje w czerwcu.
Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

1. WARZYWODA ANTONINA klasa III
  2. DUDEK NELA klasa III
  3. GORLAS MICHAL klasa III
  4. DAHLKE WERONIKA klasa III
  5. FELBOR TYTUS klasa IV
  6. FUKOWSKA PATRYCJA klasa V
  7. PNIEWSKI WOJTEK klasa V

Wyróżnienie „Lider w Edukacji” oraz certyfikat „Szkoła Godna Polecenia”

Z przyjemnością informujemy, że Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gaudium et Studium zostały wyróżnione certyfikatem „Szkoła Godna Polecenia”, honorującym najlepiej zarządzane szkoły i instytucje w Polsce. Rada programowa przyznała naszej szkole wyróżnienie za znakomitą, niezwykle bogatą ofertę edukacyjną, nakierowaną na wszechstronny, indywidualny rozwój młodego człowieka oraz profesjonalizm w realizacji założonej misji i strategii rozwoju Szkoły.

Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się 11 października 2012 r. w Auli Poznańskiej Wyższej Szkoły Biznesu w Poznaniu. Nominacja jest równoznaczna z zaproszeniem naszej szkoły do udziału w programie mającym na celu promowanie firmy, wspomaganie jej dalszego rozwoju oraz nowoczesnego i efektywnego zarządzania.

Podczas uroczystej gali nasza szkoła jako jedyna instytucja otrzymała kolejne wyróżnienie „Lider Edukacji 2012”, za wybitny, zgodny z najwyższymi standardami sposób zarządzania placówką oświatową.

Wyróżnienia Wyróżnienia

Certyfikat „Najwyższa Jakość w Edukacji”

Certyfikat - logo

Z przyjemnością informujemy, że Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium et Studium została wyróżniona certyfikatem Najwyższa Jakość w Edukacji. Wysoka kapituła przyznała naszej Szkole certyfikat za najwyższy standard działań podejmowanych w zakresie realizacji autorskich programów i nauczania na poziomie szkoły podstawowej, stworzenie komfortowych warunków do nauki i rozwoju osobistego dzieci i młodzieży oraz konsekwencję i efektywność we wdrażaniu założonej wizji i strategii rozwoju.

Stowarzyszenia Badań nad Jakością oraz władz samorządowych zaprosiło szkołę Gaudium et Studium do wzięcia udziału w programie „Najwyższa Jakość w Edukacji”, którego celem jest uhonorowanie i wspieranie najlepiej zarządzanych uczelni w Polsce. Uroczyste wręczenie Certyfikatów „Najwyższa Jakość w Edukacji” odbyło się 31 marca 2011 roku w Pałacu Działyńskich w Poznaniu z udziałem władz centralnych i samorządowych.

Kapituła „Najwyższej Jakości” Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, pod przewodnictwem prof. dr hab. Wiktora Gabrusewicza i patronatem Ministerstwa Gospodarki wytypowała Prywatną Szkołę Podstawową Gaudium et Studium do otrzymania tego zaszczytnego wyróżnienia jakościowego biorąc pod uwagę osiągnięcia rynkowe, rozwój, tworzenie nowych miejsc pracy, wysoki poziom zarządzania, wskazując na wiodącą rolę Szkoły.